USUWANIE WGNIECEŃ PDR

Jak się to robi?

 

Naprawa polega ona na przyklejeniu za pomocą specjalnego kleju łączącego materiały na ciepło (aplikowanego pistoletem), specjalnych plastikowych zaczepów w kształcie grzybków w miejscu wgniecenia. Następnie za pomocą wybijaka chwyta się łepek grzybka i wyciąga powstałe wgniecenie. Tą techniką usuwa się często wgniecenia dachu samochodu bez konieczności demontowania podsufitki.

 

 

Jakie korzyści daję metoda PDR?

 

- Niższy koszt względem tradycyjnej metody blacharskiej – wyeliminowanie kosztów lakierowania oraz montażu,

 

 

- Zachowanie oryginalnego lakieru, co jest kluczowe przy odsprzedaży samochodu,

 

- Unikamy ryzyka związanego z niewłaściwym doborem koloru,

 

- Krótki czas realizacji

 

 

Zachęcamy do kontaktu przez formularz, gdzie można załączyć zdjęcie uszkodzenia.

 

PDR – naprawa z wypychaniem

 

Technika wypychania niewielkich wgnieceń używana jest przy naprawie tych elementów nadwozia, do których da się dotrzeć od strony wewnętrznej. Stosuje się ją najczęściej do likwidacji wgnieceń maski, klapy bagażnika, drzwi oraz błotników. Do usuwania uszkodzeń używa się specjalnych narzędzi, tzw. drutów. Różnią się one od siebie kształtem, długością oraz profilami końcówek.

 

Jak się to robi?

 

Naprawa metodą wypychania polega na włożeniu narzędzia do otworu technologicznego, który stanowi podparcie dla dźwigni i wypychaniu wgniecenia od środka poszycia. W trakcie pracy na bieżąco oceniany jest stopień nierówności blachy za pomocą specjalnej lampy z odbłyśnikiem przytwierdzonej do nadwozia przyssawką.

 

PDR – naprawa z wyciąganiem

 

W przypadku elementów, do których nie można dotrzeć od wewnętrznej strony blachy nadwozia, stosowane jest tzw. wyciąganie. Chodzi głównie o zamknięte profile słupków dachowych lub stref kontrolowanego zgniotu.

KONTAKT

O FIRMIE

83-331 Przyjaźń, ul. Żukowska 49

Telefon: +48 572-122-155

E-mail: kontakt@mglass24.pl

 

 znajdź nas na Facebooku 

 znajdź nas na Instagramie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usuwaniu wgnieceń bez potrzeby lakierowania czyli metodą PDR (ang. Paintless Dent Repair).

 

Specjalizujemy się także w mobilnej naprawie szyb samochodowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.