NAPRAWA SZYB

DLACZEGO MY?

- Zawsze staramy się zaoferować jak najwyższą jakość za jak najniższą cenę.

- Nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na korzystne rabaty

- Dzięki współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferujemy rozliczenia bezgotówkowe z polisy.

- Na każdą naszą usługę udzielamy bezterminowej gwarancji na montaż i szczelności.

Na czym polega naprawa szyby?

 

Rozpoczynając naprawę, dokonujemy oczyszczenia uszkodzenia. Kolejno ubytek musi zostać wypełniony żywicą i utwardzony promieniami UV. Następnie konieczne jest usunięcie nadmiaru wypełnienia. Ostatecznie następuje wypolerowanie miejsca, w którym przeprowadzano naprawę. Zawsze dążymy do tego, by miejsce naprawy było widoczne w jak najmniejszym stopniu.

 

Jak należy postępować w przypadku uszkodzenia szyby?

 

Zalecamy naprawę uszkodzenia jak najszybciej po jego wystąpieniu. Z czasem pojawiają się kolejne zabrudzenia na szybie, które utrudniają wykonanie usługi. Zawsze zachęcamy do zabezpieczenia uszkodzonego miejsca, by uchronić je od nagromadzania się zanieczyszczeń (kurzu, piasku, pyłów). W tym celu można użyć zwykłej taśmy klejącej.

Jedną z naszych usług oferowanych Państwu jest naprawa szyb obejmującą takie uszkodzenia jak rysy, oczka czy też odpryski. Do wykonania wszystkich czynności wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt jedynie przez wyspecjalizowanych w tej dziedzinie pracowników.

 

Większość z uszkodzeń nadaje się do skutecznej naprawy, a co ważne, że naprawa jest honorowana przez diagnostyków przy przeglądzie technicznym i Policję przy kontroli na drodze.

 

Czas naprawy to około 20 - 30 minut.

 

Koszt około 150-200 PLN w zależności od wielkości i skomplikowania uszkodzenia, co stanowi jedynie około 1/4 wartości nowej szyby + jej  zamontowanie.

 

 SPRAWDŹ, CO MOŻNA NAPRAWIĆ?

 

KONTAKT

O FIRMIE

83-331 Przyjaźń, ul. Żukowska 49

Telefon: +48 572-122-155

E-mail: kontakt@mglass24.pl

 

 znajdź nas na Facebooku 

 znajdź nas na Instagramie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usuwaniu wgnieceń bez potrzeby lakierowania czyli metodą PDR (ang. Paintless Dent Repair).

 

Specjalizujemy się także w mobilnej naprawie szyb samochodowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.