Jesteśmy firmą specjalizującą się w usuwaniu wgnieceń bez potrzeby lakierowania czyli metodą PDR (ang. Paintless Dent Repair).

 

Specjalizujemy się również w mobilnej naprawie oraz montażu szyb samochodowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

83-331 Przyjaźń, ul. Żukowska 49

Telefon: +48 572-122-155

E-mail: kontakt@mglass24.pl

O FIRMIE

KONTAKT

Szybami samochodowymi zajmujemy się w możliwie najszerszym zakresie. Oferujemy szyby czołowe, boczne i tylne uznanych producentów: SEKURIT, FUYAO, AGC, PILKINGTON itp. stosowanych wśród koncernów motoryzacyjnych na pierwszy montaż w fabryce jak i ich tańsze zamienniki, posiadające wymagane atesty i homologacje.

 

Gwarancją wysokiej jakości usługi jest to, że przy montażu szyb używane są wysokiej klasy kleje i chemia pomocnicza takich firm jak SIKA czy BETASEAL, które są liderami rynku w tej branży. Materiały te mają krótki czas wiązania, dzięki czemu auto może ruszać już 1,5h po montażu.

 

Częstym problemem szczególnie przy trochę starszych pojazdach jest nieszczelność szyby, przez którą do wnętrza samochodu mogą dostać się wilgoć i woda.

 

Przyczyn może być wiele. Najczęściej występująca to korozja pojawiająca się na podszybiu. W takim przypadku najczęściej zalecamy wycięcie szyby, oczyszczenie nadwozia z korozji, zabezpieczenie antykorozyjne i ponowny montaż oryginalnej szyby, co oczywiście również wykonujemy.

 

Montujemy również szyby przywiezione przez klienta.

 

Udzielamy bezterminowej gwarancji na szczelność i montaż!

DLACZEGO MY?

 

- Zawsze staramy się zaoferować jak najwyższą jakość za jak najniższą cenę.

- Nasi stali klienci zawsze mogą liczyć na korzystne rabaty

- Dzięki współpracy z firmami ubezpieczeniowymi oferujemy rozliczenia bezgotówkowe z polisy.

- Na każdą naszą usługę udzielamy bezterminowej gwarancji na montaż i szczelności.

MONTAŻ SZYB